مزایای توری پلیسه ای - توری پلیسه ای چیست ؟ - مشخصات توری پلیسه ای
21
نوامبر

مزایای توری پلیسه ای – توری پلیسه ای چیست ؟ – مشخصات توری پلیسه ای

در این مطلب می خواهیم درباره مزایای توری پلیسه ای | توری پلیسه ای چیست ؟ | مشخصات توری پلیسه ای صحبت کنیم.

توری پلیسه ای

برای ورود هوای تازه به منزل امکان دارد بخواهیم درساعاتی از روز درب و پنجره ها را باز بگذاریم و از استشمام هوای تازه لذت ببریم، ولی در فصل های گرم سال بیشتر ورود حشرات و حیوانات موذی یکی از بدی هایی است که ما را کلافه میکند و استفاده از توری های ثابت هم مانع مشاهده کامل محیط بیرون میگردد. در این زمان ها توری پلیسه توصیه میگردد که جانشین صحیحی برای توری های ثابت و لولایی می باشد. این توری ها مضاف بر جلوگیری از ورود حشرات ریز مانع نفوذ گرد و خاک و آلودگی هوا میگردد و در مقابل نورخورشید و رطوبت هوا هم مقاوم هست.

مشخصه های توری

توری پلیسه پنجره upvc با نام های دیگری از جمله توری تاشو و توری آکاردئونی در بازار موجود هست، این توری ها از جنس توری پلی استایرن می باشند که به آن مش آکرلیک هم می گویند. توری های پلیسه ویژگی انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و این خاصیت موجب باز و بسته شدن راحت این توری ها در قاب آلومینیومی میگردد در صورتی که توری های ثابت تنها هنگام شستشو و نظافت از فریم خود جدا میشود. دو گونه توری پلیسه وجود دارد: توری های آلفا که برای پنجره های کوچک و کم ارتفاع در سمت عمودی ساخته میگردد و توری های بتا که برای درب و پنجره های بزرگ در سوی افقی ساخته میشود.

مزایای توری پلیسه ای - توری پلیسه ای چیست ؟ - مشخصات توری پلیسه ای
مزایای توری پلیسه ای – توری پلیسه ای چیست ؟ – مشخصات توری پلیسه ای

توری های پلیسه هنگامی که در درون قاب آلومینیومی خود قرار میگیرند فاقد مزاحمتی برای شیشه تولید نمیکنند پس زمان مشاهده از درون ساختمان اینطور به نظر می آید که توری وجود ندارد. توری های پلیسه به دلیل سهولت و راحتی در نصب زبان زد هستند. دقت داشته باشید که نصب توری پلیسه ای پنجره upvc و الومینیومی بایستی به وسیله تعمیرکار انجام شود تا از نواقص بعدی جلوگیری شود و طول عمر توری بیشتر شود. برای خرید و استعلام قیمت توری پلیسه ای پنجره دوجداره با ما تماس بگیرید.

توری پلیسه ای پنجره upvc

ویژگی های توری پلیسه ای:

• سهولت در نصب • تنوع رنگ بالا • جلوگیری از نفوذ حشرات و گرد و غبار • قابلیت نصب روی همه نوع درب و پنجره • دارای ابعاد سفارشی و بزرگ • حرکت در جهت افقی و عمودی • مقاوم در برابر محیط • تعمیر و رگلاژ آسان • قابلیت جمع شدن تور و اشغال فضای کم • ماندگاری بالا • عدم زنگ زدگی • نیاز به شستشو ندارد و با بخارشوی یا جاروبرقی تمیز میشود. نکته ای که هست این می باشد که این توری ها یک فریم محافظ دارند که در زمان عدم احتیاج به توری بهتر می باشد آن را داخل فریمش جمع کنیم تا آسیبی نبیند.

مزایای توری پلیسه ای - توری پلیسه ای چیست ؟ - مشخصات توری پلیسه ای
مزایای توری پلیسه ای – توری پلیسه ای چیست ؟ – مشخصات توری پلیسه ای

شستشوی توری پلیسه ای پنجره دوجداره

  یکی از با اهمیت ویژگی های توری پلیسه ای پنجره دوجداره ، موضوع شستشوی راحت و بی دردسر ان است که باعث جلب توجه خریداران هم شده می باشد ، ولی به خاطر اطلاعات کم در مورد این باره همواره در زمان خرید از تیم کاری ما این سوال مطرح می شود که چگونه و فاقد اسیب به توری ، ان را تمیز کنیم. به خاطر استفاده از مواد فایبرگلاس و دارای انعطاف با مقاومت بالا در ساختار توری پلیسه پنجره upvc و الومینیوم شما فاقد هیچ نگرانی می توانید توری را از داخل چهارچوب خارج کرده و با اب و صابون شستشو دهید. البته در صورت دارا بودن ابزار کافی می توانید فاقد خارج کردن و با دستگاه بخارشوی اینکار را انجام داده و نگران اسیب های کمی و کلی به توری نشوید. توری پلیسه ای دارای خاصیت های بی نظیر زیادی است که در قسمت ها و مقالات گوناگون درباره این مسئله به صورت تحلیلی و مفصل صحبت کردیم ، ولی بعضی از خاصیت های این ابزار کاربردی به قدری حیاتی و خاص است که احتیاج به ان اشاره شود.

ویژگی های توری پلیسه ای

قیمت توری پنجره دوجداره با توجه به ملزومات و متعلقات و قطعات بسیاری که دارد تعیین می شود و از شفافیت هزینه ای برخوردار است و با توجه به ویژگی و طول عمر ان کاملا مناسب بوده و اسایش را به ارمغان می اورد. در بحث شستشو دقت داشته باشید که به هیچ وجه اسیبی به ریل و لاستیک و تسمه ان وارد نکنید چون تحمل فشار بر روی این بخش ها کمتر از قسمت های دیگر می باشد و امکان دارد زمان خارج کردن و یا جا به جایی دچار ایراد شوند. مضاف بر خود توری ، پروفیل ان هم قابل شستشو می باشد که به آسانی می توانید با مواد شوینده اقدام به تمیز کردن کنید و به خاطر ساختاری که دارد به سادگی کثیف نمی شود و در صورت کثیفی هم به آسانی پاکیزه می شود. استاندارد سازی در بخش های گوناگون توری پلیسه پنجره upvc و الومینیوم باعث میشود تا در همه موارد از استفاده تا تعویض و تعمیر و شستشو دارای انعطاف باشد.

توری پلیسه معجزه ای برای ارامش پایدار

  زندگی در دنیای الان با چالش های بسیاری رو به رو می باشد و انسان در تکاپو برای بهتر زیستن و استفاده بیشتر از پدیده های طبیعی برای افزایش اسایش است که ملزومات و ابزار متنوعی را می طلبد. حال در این بین توری پلیسه پنجره های دوجداره به موضوع یکی از ابزارهای کاربردی ساخت بشر شناخته می گردد که بعد از عرضه در بازارهای مصرف جایگاه خوبی را پیدا کرده و به خاطر کارکرد مناسب و مزایای بسیار مورد توجه افراد و اقشار گوناگون جامعه قرار گرفته است. این مزایا که درون توری پلیسه ای نهفته می باشد موجب شده است تا در سازمان های استاندارسنجی صنعت ساختمان رتبه قابل قبولی را به خود اختصاص دهد و استفاده از ان توسط کارشناسان و مهندسان حوزه ساختمان و انرژی توصیه شود.

مزایای توری پلیسه ای - توری پلیسه ای چیست ؟ - مشخصات توری پلیسه ای
مزایای توری پلیسه ای – توری پلیسه ای چیست ؟ – مشخصات توری پلیسه ای

توری پلیسه ای پنجره upvc

توری پلیسه ای ماندگار و پر بازده

  منظور از ارامش پایدار کاملا واضح می باشد ، به این معنا است که تولید یک پتانسیل بالقوه و طولانی مدت بر طبق درجه بندی سطح زندگی که بر مبنای منطقه و ابزار در دسترس و میزان درآمد و بهره مندی از موقعیت های رفاهی تعیین می شود که از جمله این وسایل توری پلیسه ای پنجره upvc می باشد که در نظر اقشار سطح پایین دارای قیمت زیادی بوده و در اصطلاح عامیانه استفاده از ان به صرفه نمی باشد. این دیدگاه کاملا اشتباه می باشد چون این نوع توری ها دارای متعلقات و قطعه های زیادی می باشد که برای خرید هر یک هزینه قابل توجهی صرف می شود و در کنار هم قرار گرفتن این بخش ها می باشد که توری شکل می گیرد و قیمت نهایی تعیین شده برای ان کاملا منطقی و بر مبنای مواد مصرفی و هزینه های تولید و زمان صرف شده می باشد.

توری پلیسه ای چیست

چرا ما یاد گرفته ایم که برای حل مشکلات خود از ساده ترین راه ها استفاده کنیم و همواره خود را درگیر مسائلی کنیم که به آسانی قابل حل می باشد ، برای نمونه چرا در فصل گرما به جای نصب توری های پلیسه بر روی پنجره های دوجداره upvc و الومینیومی از پرده یا سیم و این چنین موارد استفاده می کنند که مایه تاسف می باشد. یکی از مزیت هایی که همواره به ان تاکید داریم درباره شستشو و قابلیت جمع شدن و خارج شدن و انعطاف بالای توری می باشد که به راستی معضل تمیزی را به طور کامل حل کرده است. بارها در این متن به صورت گوناگون اشاره شد که به خاطر وجود اشخاص سودجو که با قیمت های خیلی پایین و بالا اقدام به فروش توری پلیسه ای می کنند یک حباب قیمتی کاذب در بازار مصرف ایجاد شده است که موجب سردرگمی خریداران و مشتریان گردیده است که در تماس هایی که با کارشناس فنی ما دارند این ابهامات برطرف می گردد.

مزایای توری پلیسه ای - توری پلیسه ای چیست ؟ - مشخصات توری پلیسه ای
مزایای توری پلیسه ای – توری پلیسه ای چیست ؟ – مشخصات توری پلیسه ای

توری پلیسه ای

جذابیت ظاهری و فروش در طرح ها و رنگ های متنوع و چهارچوب الومینیومی در کنار جنس پی وی سی خود توری موجب شده است تا از جنبه زیبایی محیطی هم قابل تایید باشد. برای داشتن ارامش بایستی هزینه کرد و برای هزینه کردن بایستی اگاهی کافی از یک محصول داشت که هدف ما هم همین می باشد که شما را ابتدا با یک وسیله اشنا کنیم و بعد از ان پیشنهاد خرید ان را بدهیم. اشنایی با انواع توری پلیسه ای اخیرا توری پلیسه در نوع های گوناگونی تولید و متناسب با طراحی و ساختارشان در شرایط گوناگون به کار می روند. در ادامه به بررسی انواع توری پلیسه ای و کاربرد انها خواهیم پرداخت تا بتوانید از انتخابی ایده ال بهره مند گردید.

توری پلیسه ای تک فریم

این توری طرح تازه مدل های قدیمی (پشه بند) می باشد. این گونه از توری ها قابلیت نصب بر روی انواع پنجره و درب های ورودی را دارند. از خاصیت های منحصر به فرد این طرح از توری پلیسه به قابلیت باز و بسته شدن انها نسبت به طرح های قدیمی ان می توان اشاره نمود. وزن پایین و حمل و نقل اسان موجب شده تا امار رضایت مشتریان از این نوع توری خیلی بالا باشد. به دلیل ریل هایی که در بالا و پایین ان قرار می گیرد، می توانید انها را در یک طرف جمع اوری کنید.

مزایای توری پلیسه ای - توری پلیسه ای چیست ؟ - مشخصات توری پلیسه ای
مزایای توری پلیسه ای – توری پلیسه ای چیست ؟ – مشخصات توری پلیسه ای

توری پلیسه دبل فریم

این گونه در حال حاضر ساختار منحصر به فردی نسبت به نوع تک فریم دارد. ساز و کار این توری ها به این شکل بوده که به آسانی می توانید انها در یک سمت جمع اوری کنید. همچنین ویژگی تعویض اسان ان کار کردن با این توری پلیسه ای را اسان تر کرده است. به راحتی بدون احتیاج به باز کردن پیچی از جای خود خارج می شود. توری پلیسه ای مگنتی تازه ترین و پرکاربرد ترین نوع توری پلیسه ای در بازار بوده که به خاطر ویژگی های فراوانی که دارد در شرایط مختلف به کار گرفته می گردد. یکی از مهمترین ویژگی های ان می توان به قابلیت نصب و جداسازی ان اشاره نمود. این ویژگی به خاطر استفاده از اهنربا در ساختار این نوع توری است.

مزایای توری پلیسه ای - توری پلیسه ای چیست ؟ - مشخصات توری پلیسه ای
مزایای توری پلیسه ای – توری پلیسه ای چیست ؟ – مشخصات توری پلیسه ای

توری پلیسه ترک

همان طور که از نام ان مشخص می باشد، از تولیدات کشور ترکیه بوده و به خاطر ساختار و مرغوبیت بالایی که دارند از بهترین های توری پلیسه در بازار محسوب می شوند. یکی از عیب های این نوع توری ها قیمت بالای ان است و دلیل ان افزایش نرخ ارز و هزینه واردات می باشد. در حال کنونی محصولات مشابه تولید داخل با قیمت کمتر و کیفیت برابر موجود می باشد.  


ما را در شبکه های اجتماعی همراهی کنید

اینستاگرام / آپارات