• کارخانه:  44282174
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

خرید کابینت طرح سفارشی | کابینت سفارشی | کابینت طرح سفارشی چیست؟

  • خانه
  • /
  • خرید کابینت طرح سفارشی | کابینت سفارشی | کابینت طرح سفارشی چیست؟
خرید کابینت طرح سفارشی

کابینت طرح سفارشی به مدرن بودن و تناسب بیشتر آشپزخانه شما می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. معمولا در موقع تغییر دادن دکوراسیون و وسایل آشپزخانه، بر سر دوراهی کابینت‌ طرح سفارشی و آماده تصمیم گرفتن را برای شما مشکل می‌کند. سفارشی به این مفهوم است که شما می‌توانید طرح مورد نظر خودتان را برای دکوراسیون و طرح آشپزخانه اجرا نمایید.

انتخاب نوع دستگیره‌ها، نوع لولاها و به شکل کلی تمامی یراق آلات و تجهیزات و وسایل کابینت‌ها دقیقا طبق سلیقه شما می‌باشد. اگر می‌خواهید کشوهای اضافه و بیشتری داشته باشید یا از درب‌های مختلفی از نوع شیشه‌ای و ویترینی استفاده نمایید، کابینت آماده به درد شما نمی‌خورد. در حقیقت سبک کابینت‌های سفارشی همان رویا و زیبایی است که همیشه در انتظارش بودید.

برخلاف کابینت‌های پیش ساخته و آماده در طراحی این مدل کابینت‌ها، می‌توانید سلیقه خودتان را عملی نمایید. در کل کابینت‌های آماده نیز مزایای خاص خودشان را دارند. خرید کابینت طرح سفارشی می‌تواند به منظم و زیباتر شدن آشپزخانه شما کمک کند.

کابینت طرح سفارشی

4262 10 36 – 026

4272 10 36 – 026

آدرس دفتر مرکزی: شهرک غرب ، میدان صنعت ، مجتمع تجاری پلاتین ، طبقه چهارم ، پلاک 435

تفاوت کابینت طرح سفارشی با کابینت آماده از نظر قیمت

کابینت پیش ساخته و آماده به مراتب ارزان قیمت‌تر از انواع کابینت‌های طرح سفارشی هستند. این موضوع باعث شده تا خیلی‌ها طرفداران همین طرح‌های آماده شوند. قبل از گرفتن هر تصمیمی باید متوجه باشید که بابت چه چیزی پول می‌خواهید بپردازید.

اگر قیمت ساختن کابینت‌های پیش ساخته و آماده ارزان‌تر می‌باشد حتما متریال یا مواد مورد استفاده در آن از ورق‌های ارزان‌تری می‌باشد. کابینت‌های آماده سریعتر از کابینت‌های سفارشی نصب می‌شوند و قیمت کمتری نسبت به آنها دارند. مواد اولیه مورد استفاده در ساخت این محصولات از نوع بسیار مرغوب و با کیفیت نیست.

به عنوان مثال اگر کابینت‌های هایگلاس سفارشی را با این مدل متریال مقایسه نمایید، متوجه خواهید شد که ارزان قیمت بودن آن به چه علت می‌باشد. در مجموع وسایل آماده برای مواقعی که در بودجه محدودیت دارید انتخاب بهتری می‌باشند و همیشه امکان عوض نمودن کابینت‌ها فراهم می‌باشد.

کابینت سفارشی

می‌خوای درباره کابینت چوب راش بدونی؟ اینجا میتونی یاد بگیری کابینت چوب راش

مقایسه اندازه و ابعاد کابینت پیش ساخته و سفارشی

چهارچوب کابینت‌های آشپزخانه دارای ابعاد و سایز مشخصی می‌باشند. این اندازه‌ها با توجه به ابعاد وسایل دیگری مانند سینک ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال و فریزر و …. قابل تنظیم می‌باشند. یونیت باکس کابینت‌ها از لحاظ عمقی و ارتفاع اندازه‌های استانداری دارند ولی کابینت‌ها از لحاظ طول متفاوت می‌باشند.

در کارخانه‌ها و کارگاه‌های کابینت سازی انواع کابینت‌های زمینی در طول‌های مختلف و متفاوتی ساخته می‌شوند. این نوع کابینت‌ها را می‌توان در آشپزخانه‌های استاندارد نصب کرد اما همانطور که می‌دانید همه خانه‌ها دارای آشپزخانه‌هایی با طول و عرض استاندارد نمی‌باشند.

به همین علت کابینت‌های سفارشی با ابعاد و اندازه‌های متفاوت‌تری ساخته و نصب می‌شوند.به عنوان مثال اگر آشپزخانه شما دارای قناسی یا شکلی خاص باشد نمی‌توانید از کابینت‌های آماده و از پیش ساخته استفاده نمایید.

سبک درب کابینت طرح سفارشی آشپزخانه

از جمله مهم‌ترین تفاوت‌های کابینت‌های پیش ساخته و کابینت‌های طرح سفارشی در طراحی آنها می‌باشد. هدف از طراحی کابینت‌های آماده، بالا بردن سرعت ساخت و نصب و همچنین کاهش هزینه‌های اجرایی می‌باشد. به همین علت همیشه از ساده‌ترین و صد البته ارزان‌ترین نوع درب‌های کابینت در این نوع محصولات استفاده می‌نمایند. در حالی که شما می‌توانید انواع درب‌های کابینت هماهنگ با دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه‌تان را به سادگی سفارش دهید.

رنگ کابینت طرح سفارشی آشپزخانه

در معماری‌های مدرن و امروزی، در طرح آشپزخانه‌ها به شکل کلی تغییراتی پدید آمده است. دیگر فضای آشپزخانه با دیوار و یا درب از بقیه قسمت‌های خانه جدا نمی‌باشد. آشپزخانه‌های اپن با میز جزیره‌ای بخشی‌هایی از فضای منزل و هال و پذیرایی می‌باشند.این موضوع بر روی طراحی کابینت‌ها نیز تاثیراتی گذاشته است.

کابینت‌های با طرح سفارشی قابلیت سفارشی سازی رنگ به سلیقه مشتریان را دارند. اغلب بر روی درب کابینت‌ها از روکش‌های ممبران، هایگلاس و pvc استفاده می‌نمایند که همگی در رنگ‌های متنوعی موجود می‌باشند.

طرح سفارشی

می‌خوای درباره کابینت چوب گردو بدونی؟ اینجا میتونی یاد بگیری کابینت چوب گردو

4262 10 36 – 026

4272 10 36 – 026

آدرس دفتر مرکزی: شهرک غرب ، میدان صنعت ، مجتمع تجاری پلاتین ، طبقه چهارم ، پلاک 435

انواع کابینت آشپزخانه سفارشی

کابینت‌ طرح سفارشی در سه سبک مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک قابل عرضه می‌باشند. در نتیجه شما می‌توانید متناسب با سلیقه‌تان، بودجه و همچنین دکوراسیون داخلی منزل کابینت مد نظرتان را از میان مدل‌های مختلف کابینت انتخاب نمایید و از آن‌ها لذت ببرید. در کابینت طرح سفارشی، قبل از ساخت و اجرای کار، شما این توانایی را دارید که طراحی سه‌بعدی کابینت آشپزخانه خودتان را مشاهده و در آن تغییرات مورد نظر خود را ایجاد کنید.

سفارشی‌سازی کابینت‌های آماده (کابینت نیمه سفارشی)

در واقع همان کابینت‌های آماده می‌باشند اما با توجه به فضا و شکل آشپزخانه شما می‌توانند اضافه یا کم شوند و همچنین مقداری تغییرات دلخواه مد نظر شما. مانند کابینت‌های آماده این کابینت‌ها از قبل و در اندازه‌های متفاوتی ساخته شده‌اند اما با توجه به ابعاد و اندازه آشپزخانه شما، تغییرات مختصری و کمی در آن‌ها ایجاد می‌شود.

نکته مثبت این نوع کابینت این است که با خرید این مدل کابینت‌ها در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود بدون آنکه تفاوت زیادی در تناسب کابینت‌ها با ابعاد و شکل آشپزخانه شما وجود داشته باشد. این امکان وجد دارد که با خرید کابینت‌های آماده قسمت‌هایی از آشپزخانه شما خالی باقی بماند. در این حالت است که پای کابینت‌های نیمه‌سفارشی به میان می‌آید.

با خرید کابینت طرح سفارشی فضای مورد نیاز خود را به دلخواه ایجاد کنید.

این مدل به این شکل است که کابینت‌های آماده در داخل آشپزخانه شما نصب می‌شوند و سپس برای قسمت‌هایی که خالی از کابینت مانده، متناسب با ابعاد و شکل قسمت باقی مانده کابینت ساخته می‌شود.

کابینت طرح سفارشی

می‌خوای درباره کابینت چوب بلوط بدونی؟ اینجا میتونی یاد بگیری کابینت چوب بلوط

جمع‌بندی

همان‌طور که دیدید هرکدام از انواع مدل‌های کابینت طرح سفارشی و آماده و نیمه آماده، هرکدام مزیت و عیب مربوط به خودشان را دارند.

خلاصه اینکه اگر آشپزخانه منزل شما نه‌چندان بزرگ و با ابعاد و اندازه استاندارد می‌باشد و همچنین قصد ندارید که هزینه‌ی زیادی را پرداخت نمایید و یا اینکه در مقیاس زیادی خانه می‌سازید، کابینت‌های آماده می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای انتخاب باشند؛ در غیر این صورت با توجه به محدودیت‌هایی که در کابینت‌های آماده وجود ارد، شما می‌توانید کابینت‌هایی مختص به خودتان را سفارش دهید. کابینت‌های سفارشی کاملا متناسب با ابعاد و شکل آشپزخانه و همچنین سلیقه شما ساخته می‌شوند.

با خرید کابینت طرح سفارشی می‌توانید آشپزخانه خود را زیباتر و شیک‌تر جلوه دهید.

4262 10 36 – 026

4272 10 36 – 026

آدرس دفتر مرکزی: شهرک غرب ، میدان صنعت ، مجتمع تجاری پلاتین ، طبقه چهارم ، پلاک 435

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

آپارات / اینستاگرام