امروزه به دلیل اهمیت مصرف بهینه و صرفه جویی در انرژی, استفاده از پنجره های دو جداره اهمیت پیدا کرده است. زیرا می توانی با جوگیری از انتقال سرما و یا گرمای داخل خانه به بیرون ( در فصل گرما باعث می شود تا حدودی هوای خنک از داخل به بیرون نرود و هوای گرم از بیرون به داخل نیاید, و در فصل سرما باعث می شود تا حدودی هوای گرم داخل به بیرون نرود و هوای سرد بیرون به داخل منتقل نشود ) باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. در این مطلب قصد داریم تا برای آشنایی بیشتر شمابا پنجره های دو جداره و اینکه پنجره دو جداره چیست؟ توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم. علاوه بر این شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام به خرید پنجره دو جداره ارزان ( و البته با کیفیت ) نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 10 36 – 026

پنجره یو پی وی سی | پنجره upvc

پنجره یو پی وی سی | پنجره upvc

یکی از خدمات شرکت دکورآتی, طراحی, ساخت و نصب درب‌ضد سرقتاست. به همین جهت قصد داریم برای افزایش اطلاعات شما درباره درب ضد سرقت و ویژگی های درب ضد سرقت, توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم. همچنین اگر قصد خرید درب ضد سرقت ارزان قیمت ( و البته با کیفیت ) دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید. ادامه این متن را این لینک زیر دنبال کنید…

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

برای سفارش با شماره 09125419029 تماس بگیرید.

پنجره دو جداره چیست؟ ( یا چند جداره )

پنجره عایق یا پنجره دو یا چند جداره از ترکیب ( کنار هم قرار دادن ) دو یا چند شیشه کنار هم به صورت موازی ( به نسبت نیاز تعداد شیشه ها متفاوت است ) و با فاصله (که این فاصله بین شیشه را با گاز آرگون پر می کنند ) ساخته می شود. علاوه بر آن اطراف شیشه ها درزگیری می شود تا مهر و موم و نفوذ ناپذیر شوند.

مزایای پنجره دو جداره ( یا چند جداره )

پنجره یو پی وی سی | پنجره upvc

ما را نیز در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.