خرید پنجره دو جداره | پنجره دو جداره ارزان قیمت | پنجره دو جداره چیست؟
18
نوامبر

نکات خرید پنجره UPVC مناسب

نکاتی در درباره ساختار مواد تشکیل دهنده پروفیل پنجره‌های UPVC

PVC  و UPVC  متریال یا ماده پلیمیری هستند که به لحاظ فرمولی و کارکردشان با یکدیگر دارای تفاوتهایی می‌باشند، متریال مورد استفاده برای ساخت پروفیلهای پنجره دو جداره از جنسUPVC  می‌باشند که نسبت به مواد PVC دارای مقاومت خم شدگی و نیز حرارتی بیشتری می‌باشند و برای ساخت فریم‌ها و قاب پنجره دارای خصوصیات و کیفیت بسیار بالایی میباشد. شما باید به نکاتی برای خرید پنجره UPVC مناسب توجه نمایید.

این پروفیل‌ها علاوه بر اینکه مقاومت بسیار بالایی در مقابل فرسودگی، کشش و حریق و … دارند در شرایط آب و هوایی متفاوت نیز دارای کارکردهای بینظیری می‌باشند و این مشخصات خاص می‌باشد که محصول را به متریال و ماده‌ای بی‌رقییب در ساخت پنجره تبدیل نموده است. دیگر مشخصه‌ای که این ماده را به ماده‌ای ایده آل و خاص در تولید فریم پنجره تبدیل کرده است، درجه آکوستیک و عایق حرارتی بودن آن می‌باشد که موجب شده تا پنجره‌های UPVC  محصولی ایده آل و مناسب در برابر مهار آلودگی صوتی و از دست رفتن حرارت  ودمای محیط ‌می‌باشد.

درب و پنجره UPVC

در صورتی که تمایل به خرید کابینت چوبی جنس راش دارید و یا درباره این نوع کابینت سوالاتی دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

نکات مفید برای خرید پنجره UPVC مناسب

در پروفیل‌های UPVC و گالوانیزه مشخصات زیر ‌می‌توانند تعیین کننده‌ی کیفیت پروفیل یو پی وی سی باشند:

 1. ضخامت  پروفیل و یا به اصطلاح دارا بودن گوشته مناسب پروفیل که نهایتا تعیین کننده مقاومت آن نیز می‌باشد.
 2. پوشش رویه‌ی پروفیل و یا سطح شفاف پروفیلUPVC  که موجب مقامت در برابر فرسودگی در شرایط آب و هوایی مختلف می‌باشد.
 3. گسکت نوارهای برای آبندی می‌باشند که بالاترین درجه آبندی را در پروفیل‌های UPVC ایجاد می‌نمایند
 4. دارا بودن تمامی سطوح و قطعات مکمل برای طراحی انواع مختلف طرح
 5. عدم تغییر در رنگ فریم در برابر تابش مستقیم و مستمر نور خورشید

البته این نکته قابل ذکر است که مشخصات گفته شده در بالا را پروفیلهایی که به شکل استاندارد تولید شده‌اند دارا می‌باشند و پروفیل‌های نامرغوب و نامناسب و تقلبی دارای خصوصیات و عملکردهای ذکر شده را دارا نمی‌باشند. لذا در نظر داشته باشید که اگر قصد آن را دارید که پنجره‌های قدیمی منزلتان را تعویض نمایید حتما با مراجعه به شرکتی معتبر و همچنین متریال و مواد  مرغوب و با کیفیت این کار را انجام دهید تا از مزیت‌های پنجره‌های دوجداره UPVC  مرغوب بهره مند شوید چرا که مواد نامرغوب و نیز غیر استاندارد و همچنین تولید غیر استاندارد به هیچ عنوان کیفیت و محاسن ذکر شده را ایجاد نخواهند نمود.
همانطور که می‌دانید پنجره‌ها در مقابل باد و همچنین بارهای مختلف و فشارهای استاتیکی متفاوتی را متحمل می‌شوند و استفاده از پروفیل ترکیبی گالوانیزه در فضای داخلی پروفیل یو پی وی سی جزو ساختار و نیز الزامات اولیه ساخت این محصولات می‌باشد و کاملا الزامی و ضروری می‌باشد و باید در هر سانتیمتر از پروفیل پنجره استفاده نمایند که این ماده به شکل کلی 3 وظیفه و عملکرد زیرا دارا می‌باشد. این نکات می‌توانند شما را در خرید پنجره UPVC مناسب یاری دهند.

 • از انبساط پروفیل پنجره در تابش مستمر و مستقیم نور خورشید جلوگیری می‌نماید
 • مقاومت پروفیل پنجره را برای تحمل وزن شیشه ها و یراقآلات و…. بالا می‌برد
 • و در نهایت اینکه تحمل و مقاومت پنجره را در مقابل باد و تند بادها و فشارهایی که ممکن است در اثر زلزله‌ها و پس لرزه‌های کوچک و متوسط و همچنین فشارهای روزمره‌ای که ممکن است توسط عوامل انسانی از قبیل حمل و نصب و فشارهای ناشی از بازشوهای درب‌ها و بازشوهای پنجره‌ها را نیز افزایش می‌دهند.
پنجره UPVC ارزان

در صورتی که تمایل به خرید کابینت چوبی جنس راش دارید و یا درباره این نوع کابینت سوالاتی دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

یراق آلات پنجره‌های UPVC

یراق آلات مورد استفاده می‌بایست دارای مشخصات فنی زیر باشند:

 1. یراق آلات پنجره‌های دو جداره یو پی وی سی باید از جنس آلیاژ مناسب و مقاوم ساخته شوند
 2. یراق آلات استاندارد باید توانایی تحمل میزان وزن بالا را داشته باشند
 3. یراق آلات باید از سازوکار تولید بالا و دقیقی برخوردار باشند تا در مدت زمان استفاده از آنها همچنان تحرکات مکانیکی به درستی انجام شوند و حالت اولیه خود را حفظ نمایند چرا که با تعویض پنجره‌های قدیمی و جایگزین کردن آنها با پنجره های یو پی وی سی باید مشکلات خریداران برطرف نمایند نه اینکه مشکلاتی جدید برای آنها ایجاد نمایند به همین دلیل استفاده از یراق آلات مناسب ممکن است حدود  ۳۰% از کیفیت محصول را تضمین بنماید. خرید پنجره UPVC مناسب خانه شما را از آلودگی ها حفظ می‌کند.

تقریبا می‌‌توان گفت که بهترین یراق آلات حال حاضر را کشور آلمان تولید می‌کند با این حال تولیدات کشور ترکیه نیز مناسب می‌باشند. البته در ایران به علت قیمت مناسب‌تر که یراق آلات ترکیه‌ای دارند بیشتر از یراق آلات ترکیه‌ای استفاده می‌نمایند.

اسپانیولت:

شاید از جمله مهمترین قسمت‌های یراق آلات پنجرهUPVC را اسپانیولت تشکیل می‌دهد. اسپانیولت به مجموعه قطعات یراق آلات مکانیکی مورد استفاده در پنجره یو پی وی سی می‌گویند که معمولا بسته به نوع پنجره به بیش از ۳۰  قطعه و حتی در برخی از مدل‌ها دارای ۶۰ قطعه می‌باشند که این مجموعه یراق آلات در داخل پروفیل پنجره‌ها استقرار پیدا می‌کنند و قسمت‌های بازشو را از سه نقطه به لنگه فیکس می‌نمایند. به همین علت است که می‌گویند پنجره‌های یو پی وی سی از سایر انواع پنجره‌ها بسیار بالاتر می‌باشد.

خرید پنجره UPVC مناسب

در صورتی که تمایل به خرید کابینت چوبی جنس راش دارید و یا درباره این نوع کابینت سوالاتی دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

آشنایی با شیوه تولید و مونتاژ پنجره‌های دو جدارهUPVC

 1. توان فنی تولید کننده: شرکت‌ها و همچنین کارخانه‌های تولید کننده پنجره‌های یو پی وی سی باید دوره‌های فنی مربوط به تولید این محصولات را حتما دیده باشند و تحت لیسانس و گواهی یکی از برنده‌های معتبر این عرصه تولید خود را پیش ببرند تا از کیفیت مناسب برای تولید و نظارت قابل قبول تولید برخوردار باشند چرا که محصولاتی که در کارگاه و محل‌های زیر زمینی توبید می‌شوند نمی‌توانند از کیفیت بالا و مناسبی برخوردار باشند.
 2. تجهیزات و امکانات تولید مکانیزه و دستگاه‌های اختصاصی برای تولید این محصولاتی از این قبیل می‌تواند کیفیت تولید را بالا برد و تضمین نماید چرا که دستگاه‌های چهار سرجوش و سی ان سی مکانیزه این توانایی را دارند تا کیفیت محصولات را بسیار ارتقا دهند و با جوش‌های همزمانی که تحت فشاری استاندارد محصولات را برای استفاده‌های چندین ساله آماده می‌نمایند و این در حالی است که کارگاه‌های زیرزمینی توان خریداری و همچنین فضای کافی برای استفاده و بکارگیری این دستگاه‌های مکانیزه برای تولید پنجره UPVC را ندارند لذا محصولاتی که در کارخانه‌های مجهز و مکانیزه تولید می‌شوند می‌توانند دارای کیفیت به مراتب بالاتر و مناسب‌تری نسبت به کارگاه‌های تولیدی زیر زمینی داشته باشند. خرید پنجره UPVC مناسب می‌تواند هزینه‌های شما را بسیار کاهش دهد.

 

اهمیت نصب درست و مناسب در هنگام تعویض پنجرههای قدیمی به UPVC

نصب مناسب و استاندارد و با کیفیت می‌تواند تا ۵۰% کیفیت محصولات را تضمین بنماید. اگر به غیر از این شکل باشد می‌تواند انبوهی از مشکلات از جمله عبور گرد و قبار، صدا و آب باران را ایجاد بنماید و همچنین در صورت عدم نصب مناسب و صحیح ریگلاژ بدرستی صورت نمی‌پذیرد و مشکلات جدی  و بزرگتری را به ساکنین ساختمان تحمیل خواهد نمود. لذا استفاده از یک گروه نصاب با تجربه و کارآزموده بسیار ضروری و الزامی می‌باشد. البته در صورتی که شما از شرکت‌ها و کارخانه‌های معتبر که دارای خدمات مطمئنی می‌باشند استفاده نمایید این مساله باعث می‌شود که آن شرکت از گروه‌های حرفه‌ای که مورد تایید می‌باشند برای نصب محصولات استفاده نماید و اگر اشکال و ایرادی نیز موجود باشد خدمات پس از فروش آن شرکت پاسخگوی شما خواهند بود اینجاست که نقش گارانتی اهمیت پیدا می‌کند. باید به نکات گفته شده برای خرید پنجره UPVC مناسب توجه نمایید.

پنجره UPVC

نکات خرید پنجره UPVC مناسب

در صورتی که تمایل به خرید کابینت چوبی جنس راش دارید و یا درباره این نوع کابینت سوالاتی دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام / آپارات

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]