خرید درب ضد سرقت | درب ضد سرقت ارزان قیمت | ویژگی های درب ضد سرقت
19
ژانویه

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت | درب ضد سرقت |

زمان خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه نمود؟

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

1 – جنسی که چهار چوب درب در آن ساخته شده است: باید از فلزی که از آلیاژ مناسب و محکم تهیه شده است استفاده شود و همچنین در مکان‌هایی که اتصالات وجود دارد و ورق‌ها به هم وصل شده‌اند باید جوش کاری مناسبی شده باشد و بهترین روش استفاده از جوش CO2 می‌باشد.

2 – ضخامت چهارچوب درب: ضخامت چهراچوب درب باید بیشتر 1.5 میلی متر باشد نه و نه کمتر از آن

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت | شرکت دکورآتی

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

آدرس دفتر: ستارخان. بعد از بازارچه. کوچه نیلوفر‌. پ ۳. واحد۱۱

تلفن دفتر:02144282174 – 026

3 – جنس لولای درب: از مواردی است که در درب‌های ضدسرقت بسیار مهم می‌باشد، زیرا این درب‌ها با وجود وزنی که دارند بر روی این لولاها سوار می‌شوند و حرکت می‌کنند که اگر مناسب نباشند پس مدتی درب از حالت تعادل و رگلاژ خود خارج می‌شود. همچنین باید به این نکته اشاره نمود که این لولاها باید محکم و ایمن باشند.

بهترین تعداد استفاده حداقل 3 عدد لولا می‌باشد و توصیه می‌شود که از لولاها بلبرینگ دار استفاده شود.

4 – جنس رویه و لایه درب: شاید تصور کنید که جنس لایه مورد استفاده سلیقه‌ای می‌باشد و تفاوتی ندارد چه جنسی باشد اما بهتر است که از جنسی استفاده شود که متناسب با محل مورد قرار گیری درب باشد. به عنوان مثال جنس ام دی اف شاید نسبت به دیگر جنس‌ها براقیت و جذابیت بیشتری داشته باشد، اما این نکته حائز اهمیت است خب این جنس در مقابل ضربه و نور آفتاب مقاومت کمتری دارد.

درب ضدسرقت | نکات مهم در خرید درب ضد سرقت | شرکت دکورآتی

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

آدرس دفتر: ستارخان. بعد از بازارچه. کوچه نیلوفر‌. پ ۳. واحد۱۱

تلفن دفتر:02144282174 – 026

5 – اما ساخته شدن درب مهم‌ترین نکته است باید به این بخش بسیار توجه نمایید که داخل درب از دوطرف ورق‌های فولادی وجود داشته باشد. در واقع این ورق‌ها هستند که درب را ضد سرقت می‌نمایند.

اگر این ورق در دربی که خریده‌اید وجود ندارند پس یعنی شما یک درب عادی را با ابعاد و قیمت درب ضد سرقت خرداری  نموده‌اید.

6 – روکش مورد استفاده در درب:

روکش‌های درب ضد سرقت در انواع مختلفی در بازار موجود می‌باشند و این روکش‌ها اکثر از کشورهای سازنده با درجه کیفی مناسب تهیه می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به آمریکا، ترکیه، ایتالیا، ایران و دیگر کشورهایی که سازنده هستند اشاره نمود.

که در بین این کشورها ترکیه به دلیل سابقه خوبی که در تولید درب ضد سرقت خانگی دارد می‌توان گفت که از جنسی برتر برخوردار می‌باشد.

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت | درب ضدسرقت | شرکت دکورآتی

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

آدرس دفتر: ستارخان. بعد از بازارچه. کوچه نیلوفر‌. پ ۳. واحد۱۱

تلفن دفتر:02144282174 – 026

7 – ورق‌ها و فلزاتی که در درب استفاده می‌نمایند

درب‌های ضد سرقت از استحکام بالایی برخوردار هستند و همچنین در مقابل صدا و حرارت بسیار عایق می‌باشند که تمامی این مسائل بخاطر لوازمی می‌باشد که در این درب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در اینگونه درب‌ها باید از رشته‌های آهن در پروفیل استفاده گردد.

8 – قفل و یراق‌آلات مورد استفاده

قفل و یراق‌آلاتی که در درب‌های ضد سرقت مورد استفاده قرار می‌گیرند باید از بهترین جنس و نوع باشند در غیر این صورت تمام درب هرچقدر هم که محکم باشد بی‌فایده است. پس باید در انتخاب این لوازم نیز دقت به عمل آید.

سیلندرهای مورد استفاده در درب‌ها از جنس مس می‌باشند که در مقابل ضربه و اسید و مته بسیار آسیب پذیر می‌باشند و سرقت از منازل بسیار راحت می‌باشد. ولی برای جلوگیری از خطرات و اتفاقات ناگوار از قفل‌های مولتی سیستم استفاده می‌نمانید که در نمونه‌های 16 و 20 زبانه موجود می‌باشند و به این شکل کار می‌کنند: در قفل‌های عادی فقط زبانه قفل از یک طرف وارد چهارچوب می‌شود ولی در قفل‌های 20 زبانه به این شکل است که با قفل نمودن درب 5 زبانه از طرف قفل درب و 15 زبانه دیگر از جهات مختلف وارد چهارچوب می‌شوند یعنی از بالا پایین و جهت مقابل قفل درب، در قفل‌های 16 زبانه نیز همین اتفاق میافتد اما در اینجا بجای 5 زبانه 4 زبانه از طرفین وارد چهارچوب می‌شوند.

در این قفل‌ها یعنی مولتی سیستم‌ها قفل از چهار جهت وارد چهارچوب می‌شود و درب را محکم در جای خود نگه می‌دارد و اگر سارق قصد ورود داشته باشد با وارد نمودن ضربه به درب مغزی قفل آسیب خواهد دید و دیگر باز نخواهد شد و خانه شما در نهایت امنیت باقی خواهد ماند.

اما بهترین سازنده این نوع قفل‌ها ترکیه می‌‌باشد که در ایران نیز می‌توانید آنرا به راحتی پیدا نمایید.

درب ضدسرقت | خرید درب ضدسرقت | شرکت دکورآتی

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

آدرس دفتر: ستارخان. بعد از بازارچه. کوچه نیلوفر‌. پ ۳. واحد۱۱

تلفن دفتر:02144282174 – 026

9 – چهار چوب درب

چهارچوب‌های این نوع درب‌ها با چهارچوبی که در درب‌های عادی مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار متفاوت می‌‌باشد و نباید از چهارچوبی که برای درب‌های عادی مورد استفاده قرار می‌گیرند برای این نوع درب‌های ضد سرقت نیز استفاده نمایند.

که با رعایت نمودن نکاتی که گفته شد شما می‌توانید یک درب ضد سرقت عالی داشته باشید و از امنیت مکان مورد نظر خودتان اطمینان حاصل فرمایید.

این نکته نیز باید گفته شود که درب‌های ضد سرقت دو نوع قفل سوئیچی و گاوصندوقی دارند که شما می‌توانید بنا به سلیقه و نیازتان از هر کدام استفاده نمایید. همچنین این درب‌ها در حالت ضد گلوله نیز ساخته می‌شوند که ورق‌های مورد استفاده در آنها ضخیم‌تر می‌باشند و محکم‌تر و مستحکم‌تر می‌باشند.

10 – در نهایت نیز باید از کیفیت دستگیره‌ها و یراقی که در آنها استفاده می‌شود اطمینان حال فرمایید که از جنس مناسبی باشند.

خرید درب ضد سرقت | درب ضد سرقت | شرکت دکورآتی

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

آدرس دفتر: ستارخان. بعد از بازارچه. کوچه نیلوفر‌. پ ۳. واحد۱۱

تلفن دفتر:02144282174 – 026

ما را در شبکه های اجتماعی همراهی کنید

اینستاگرام / آپارات