• کارخانه:  44282174
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

کابینت چوب سوپر راش ارزان | کابینت چوب سوپر راش | چوب سوپر راش

  • خانه
  • /
  • کابینت چوب سوپر راش ارزان | کابینت چوب سوپر راش | چوب سوپر راش
کابینت چوب سوپر راش ارزان | کابینت چوب سوپر راش | چوب سوپر راش

کابینت‌های ساخته شده از چوب راش سوپر جزو باکیفیت ترین کابینت‌های موجود در بازار کابینت می‌باشند. از ویژگی‌های بارز این نوع کابینت می‌توان به شکل پذیری مناسب، دوام بسیار بالا و همچنین داشتن رگه هایی زیبا از چوب در بدنه آن اشاره نمود. چوب سوپر راش قیمت به نسبت مناسبی در مقایسه با سایر چوب‌های مورد استفاده در این صنعت دارد، یه همین علت است که تقاضا برای کابینت چوب سوپر راش زیاد می‌باشد و جز کابینت های پر فروش می‌باشد. کابینت های چوب سوپر راش به نسبت ارزان تر از سایر چوب‌های مورد استفاده در صنایع کابینت سازی و مبل سازی می‌باشد.

چوب راش


به شکل کلی انتخاب کابینت با چوب سوپر راش برای اشخاصی که به کابینت‌های کلاسیک رومی و همچنین معماری کهن و نیز دکوراسیون چوبی علاقه‌مند هستند و از طرف دیگر به دنبال گزینه‌های به صرفه‌تر اقتصادی می‌باشند بسیار مناسب است. به علاوه اینکه کابینت چوب سوپر راش جز آن دسته از کابینت‌هایی است که در صورتی که از آن‌ها استفاده صحیح شود به آسانی خراب نمی‌شوند.

چوب راش چیست؟

چوب راش و چوب سوپر راش از جمله پر استفاده ترین چوب‌های محبوب و پر مصرف در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و همچنین تولید مبلمان می‌باشند. رنگ این نوع چوب صورتی مایل به قرمز می‌باشد و به علت دارا بودن رنگی خاص نسبت به سایر چوب‌ها کاملا از سایرین متمایز می‌شود. چوب سوپر راش از گونه چوب‌های سخت و نیز نیمه سنگین می‌باشدکه در صنایع چوبی مختلف مانند کابینت و مبلمان از آن استفاده‌های بسیار زیادی می‌نمایند که یکی از کاربرد‌های اصلی این نوع چوب در تولید کابینت‌های کلاسیک می‌باشد.

چوب سوپر راش

خرید کابینت چوب سوپر راش ارزان

در صورتی که تمایل به خرید کابینت چوبی جنس راش دارید و یا درباره این نوع کابینت سوالاتی دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

ویژگی های کابینت چوب سوپر راش

کابینت چوب سوپر راش دارای خصوصیات خاصی می‌باشد که از مزایای آن نیز به شمار می‌آیند:

  • قیمتی مناسب تر نسبت به دیگر انواع چوب
  • مقاومت بالا و همچنین داشتن خاصیت ابزار خوری مناسب
  • به این دلیل که از چوب‌های گردو و بلوط سبک‌تر می‌باشد، باعث می شود کابینت‌ها سبک‌تر باشند
  • رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و هیچ گونه محدودیتی در رنگ آمیزی و رنگ پذیری ایجاد نمی‌کند

قیمت کابینت چوب سوپر راش

قیمت کابینت چوب سوپر راش، هزینه طراحی و همچنین ساخت کابینت‌های چوب سوپر راش نسبت به سایر کابینت‌های کلاسیک چوبی مانند گردو و بلوط مناسب‌تر است، به این علت که قیمت چوب سوپر راش پایین‌تر از چوب‌های بلوط، ملچ و گردو می‌باشد. البته که چوب های ارزان تر نسبت به چوب سوپر راش نیز وجود دارند اما  اکثر این چوب ها کیفیت مناسب و قابل قبولی ندارند و کمتر نیز در ساختن کابینت‌های آشپزخانه ز آنها استفاده می‌نمانید. به صورت کلی قیمت کابینت‌های چوب سوپر راش به عوامل بسیار زیادی به عنوان مثال نرخ تغییرات دلار، کیفیت متریال و ماده‌ی مورد استفاده و همچنین پرکار یا کم کار بودن طرح مورد استفاده در کابینت نیز بستگی دارد.

کابینت چوب سوپر راش

خصوصیات چوب راش سوپر چیست و چه کاربردی دارد؟

چوب درخت راش یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین چوب‌هایی می‌باشدکه برای ساختن انواع مبلمان از آن استفاده می‌نمایند، بخصوص در مبل هایی که نمای چوبی آنها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و بیشتر از سایر بخش های مبل در معرض دید هستند. از دیگر ویژگی‌های جالب چوب سوپر راش میتوان با این مورد اشاره نمود که اگر نکات لازمه و ضروری در مراقبت از این چوب را رعایت نمایید، وسایل ساخته شده از این نوع چوب دارای عمری طولانی خواهند بود.

برای خرید وسایل که از چوب سوپر راش ساخته شده باشند و در واقع نحوه تشخیص دادن چوب سوپر راش باید بدانید که چوب سوپر راش دارای رنگی کرمی متمایل به قرمز است و و به لحاظ وزنی متوسط می‌باشد همچنین چوب سوپر راش بافتی دارد که تقریبا در برابر آسیب و نفوذ حشرات چوب خوار و همچنین قارچ هایی که چوب را فرسوده می‌نمایند و سبب کوتاه شدن عمر مفید چوب می شوند مقاوم می‌باشد.

در بازار کابینت و مبل ایران اکثر چوب‌های راش سوپر موجود از جنگل‌های راش کشور خودمان و نیز کشور آذربایجان تامین می‌شود. که البته چوب‌های راشی که از کشور آذربایجان وارد کشور می‌شوند در تولیدی‌های کابینت و مبل ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد دارای کیفیت بالاتری نسبت به چوب راشی است که در جنگل‌های کشور خودمان موجود می‌باشد و موارد مورد ارزیابی در بررسی این کیفیت شامل اندازه‌ی چوب‌ها مثلا چوب‌های بزرگتر به دلیل قطر بیشتری که درختان راش جنگل‌های آذربایجان و یا میزان انعطاف پذیری بیشتر و بهتری که چوب‌های وارداتی دارند که به این دلیل است آب و هوای محیط آنها رطوبت بیشتری دارد.

از ویژگی‌های چوب درخت راش، قطر آن است که گاهی اوقات قطر آن به حدود دو متر نیز می‌رسد. ارتفاع این درخت نیز میتواند حدود 30 الی 35 متر باشد و رشد کند و این دقیقا مزیتی می‌باشد که اگر چوبی درسته و سالم در اختیار هنرمندان صنایع چوبی باشد مزیت بسیار بزرگ و خاصی می‌باشد.

کابینت چوب سوپر راش ارزان

خرید کابینت چوب سوپر راش ارزان

در صورتی که تمایل به خرید کابینت چوبی جنس راش دارید و یا درباره این نوع کابینت سوالاتی دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

تشخیص چوب سوپر راش

روش‌های تشخیص چوب راش یا سوپر راش، یکی بافت چوب می‌باشد، که راه تشخیص آن این است که چوب راش دارای بافتی یکنواخت و منسجم می‌باشد.
دیگر نکته‌ای که برای تشخیص چوب راش باید آن توجه نمود این است که جز چوب‌های نرم می‌باشد. یعنی به آسانی برش می‌خورد و دارای انعطاف بسیاری می‌باشد و برای ساخت وسایل تزیینی از آن استفاده می‌نمایند.
به همین دلیل است که برای ساختن کابینت و مبلمان این چوب انتخاب بسیار خوبی می‌باشد.

بر عکس دیگر چوب‌ها که سنگین تر می‌باشند و حمل آنها سخت تر می‌باشد، چوب راش و سوپر راش نسبت به سایر چوب‌ها سبک‌تر می‌باشند و کار با آنها آسان‌تر می‌باشد.

دیگر راه تشخیص دادن چوب سوپر راش، وزن چوب درخت با توجه به میزان رطوبتی است که دارد. که این مورد جزء اولین اولویت‌ها برای شناختن چوب سوپر راش می‌باشد.

تشخیص مرغوبیت چوب راش

راه بسیار مناسبی که برای تشخیص چوب سوپر راش خوب از بد موجود می‌باشد، نوع بافت این چوب‌ها می‌باشد.
برای اینکه بتوانید چوب راش خوب را از چوب نامرغوب تشخیص دهید، می توانید به گره هایی که در بدنه چوب موجود است به مرغوبیت یا غیر مرغوب بودن آن پی ببرید.
شاید خیلی‌ها فکرکنند که وجود گره در چوب و بدنه آن باعث زیبایی و جذابیت چوب شود، اما نمیدانند که وجود این گره‌ها باعث خرابی در کار می‌باشد.
به عنوان مثال اگر گره در بخشی از چوب باشد که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، این امکان وجود دارد که آن بخش به مرور جدا شود. به عنوان مثال اگر گره در کناره‌های دیواره کابینت و یا پایه مبل باشد باعث ایجاد شکستگی در آنها می‌شود.

چوب سوپر راش ارزان

خرید کابینت چوب سوپر راش ارزان

در صورتی که تمایل به خرید کابینت چوبی جنس راش دارید و یا درباره این نوع کابینت سوالاتی دارید, می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

4262 10 36 – 026

4272 20 36 – 026

در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید

اینستاگرام / آپارات